מכים גלים


 
     

050-9066676

מתקנים מתנפחים בצפון
 הופכים את האירוע  להצלחה !

חברת מכים גלים מספקת שרותי הפעלת מתקנים מתנפחים מהצפון ועד המרכז. המתקנים המתנפחים הפכו למוצר מבוקש כמעט בכל אירוע בו נוכחים ילדים ואף בני נוער. מתנפחים מהווים אטרקצייה בגלל צורתם וגודלם המרשים וכן מגוון אפשרויות השימוש בהם לפעילויות ספורט וכייף. בשנים האחרונות חלה מודעות גדולה בנושא בטיחות המשתמשים במתנפחים, וחוקי התפעול של המתנפחים הפכו מורשים ומוגדרים בחוק.למכים גלים מתנפחים תקניים ליצירת הפנינג תוסס צבעוני ומלא בפעילות. חברת מכים גלים מביאה לאירוע שלכם את מיטב המתנפחים לילדים ונוער המלהיבים את הקהל  ויוצרים תפאורה מרשימה וצבעונית לאירועי ימי הולדת, בר/בת מצווה, הפנינג בבריכה, אירועי פורים ועוד. מתכננים אירוע עם מתנפחים? נא בדקו:המתנפחים מתאימים לגיל הילדים?(ישנם מתנפחים לילדים, ומתנפחים לנוער), בקשו לראות תמונה ושאלו את השאלות הבאות: כמה ילדים יכולים לעלות על המתנפח ?האם המתנפח מתאים לגיל הרצוי? בד"כ מגיעים 30-40 ילדים ליומולדת,כלומר אתם צריכים לפחות 2 מתנפחים אשר מפעילים כ 10 ילדים בו זמנית והשאר מחכים בתור או בפעילות נוספת. לאירוע ישובי או בבית ספר כשכמות הילדים היא מעל 100 הזמינו לפחות 5 מתנפחים ואף מוקדי פעילות נוספים.

הציעו לכם  
מתנפחים מניילון בגודל 2 מטר מרובע ? שנכנסים לתיק יד ? בדקו- האם הגודל והחוזק שלהם מספיק? - אם הוא עשוי שמשונית תו תקן?(מחוייב על פי חוק אחרת אתם לא מבוטחים), בדקו אם המתנפח יציב עם קירות? ילדים קופצים ומשתוללים ועפים על קירות המתנפח ויכולים בקלות להפוך אותו...בדקו שהמתנפח עם קירות מתנפחים משמשונית ולא מרשת או ניילון! )בדקו כמה ילדים יכולים להשתמש במתנפח ביחד!, את גודל המקום, אופיו ומגבלותיו- בוץ,אבנים,דשא עם קוצים...הילדים חולצים נעליים בשימוש במתנפחים. לכל מתנפח גודל ונפח כשהוא מקופל(בדקו שהמתנפח עובר בפתח הדלת...) וגודל וצורה אחרת לגמרי אחרי ניפוח(בדקו את מידות המתנפח לעומת השטח שלכם) קחו בחשבון מקום למעברים בין המתנפחים.
למכים גלים מתנפחים גדולים ותקניים עם קירות הגנה למניעת נפילה באישור מכון התקנים. המתנפחים המגיעים לאירוע, בטיחותיים יפים ומפעילים את הילדים ללא הפסקה.

באתר: מתנפחים יפים, יחודיים  ומתוחזקים,  הגורמים למשתתפים הנאה,שמחה  והצלחה למארגנים ולנו. כאן תמצאו מתנפחים לילדים ונוער המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם, בגדלים והנדסת אנוש  מוקפדת ובטוחה  בהתאמה לכמות המשתתפים באירוע, כדי לספק את הטוב והבטוח ביותר לאירוע שלכם. המוטו שלנו הוא יושר מקצועי, שירות ובטיחות- זהו  המפתח להצלחתנו ועל  כך גאוותנו בקהל לקוחות שחוזר אלינו שנים  רבות ומזמין את המתנפחים והשרות שלנו. השרות כולל- הובלה ותפעול של המתנפחים. אנו  מצויידים בכל אישורי  הבטיחות הנדרשים להפעלת מתנפחים לילדים ונוער, ובצוות מקצועי האחראי על תפעול המתקנים המתנפחים בהשגחה ובטיחות מלאה.  

רוצים לבוא ולקחת? המחסן שלנו ממוקם בפרדס חנה. הגיעו עם רכב עם דלת אחורית /טנדר/מסחרית.

השרות שלנו כולל: הובלת מתנפחים בצפון,ובמרכז. הקמה ופירוק ושרותי הפעלה ואטרקציות נוספות.

אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ

נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה והפקה-ההצלחה שלכם היא המקצוע שלנו!

 


 


 

 
 

חבילות בת\בר מצווה לבריכה
החל מ 1500ש"ח 


 לחצו להמלצות ופירגונים 

להצעת מחיר:

 050-9066676טואול - בניית אתרים