מכים גלים


 
     

050-9066676

סוגי מתנפחים

כל הילדים וגם חלק ניכר מהמבוגרים אוהבים מאוד מתקנים מתנפחים. המתנפחים הם תוספת נהדרת לכל מסיבה או אירוע, אם מזג האוויר בחוץ חמים והתנאים בשטח מתאימים תוכלו לבחור סוגי מתנפחים עם מים. המחירים אטרקטיביים, הכיף גדול וההצלחה מובטחת, השכרת מתנפחים לאירוע היא בחירה בטוחה.

סוגי מתנפחים לימי הולדת

מתקנים מתנפחים מתאימים לגילאי 3-9, אם מדובר במסיבת יום הולדת בעונת הקיץ במתחם חיצוני ההמלצה שלנו היא מתנפחים עם מים. המתנפחים הם ללא כל ספק הפעלה נהדרת בעבור ימי הולדת, הפעלה שתוסיף הרבה צבע ומצב רוח טוב למסיבה. אם מדובר במסיבת יום הולדת עם בריכה נמליץ על מגלשת קצף, בריכת שכשוך, מגלשת מים וכמה סוגי מתנפחים רגילים, את החוויה נשלים עם מכונות מזון מהיר שילדים אוהבים במיוחד, כדאי לכם לשכור גם מכונת פופקורן, דוכן נקניקיות, מכונת ברד, מכונת גלידה אמריקאית, מתקן שערות סבתא.

כמה עולה לשכור מתנפחים?

חבילת השירות לימי הולדת כוללת פרט למתקנים המתנפחים גם הובלה, התקנה, צוות תפעול, ביטוח, העלות בעבור 2 מתקנים מתנפחים יחד בחבילת השירות הזו תהיה כ-1600 שקלים. יש אפשרות לתוספת של דוכני מזון מהיר וציוד מוסיקה במחירים שווים לכל כיס. ישנם סוגי מתנפחים אותם תוכלו לתפעל בעצמכם, יש אפשרות לשכור מתנפחים תוך איסוף עצמי והפעלה עצמית של המתקנים.

מתנפחים ליום הולדת ללא מים

בעבור ימי הולדת בפארקים ללא מים נמליץ על מגלשה מתנפחת גדולה, טירת קפיצות, בלונים מעופפים ומבחר מתקנים המתאמים לקטנטנים, אפשר להקים מתחם ג'ימבורי. גם למתקנים האלו תוכלו להוסיף דוכני מזון מהיר ושירותי מוזיקה.

טיפים לשימוש נכון במתנפחים

האחריות לבטיחות הילדים במסיבה חלה עליכם, ההמלצה שלנו, כדאי לשכור מפעילים מנוסים שמכירים היטב את מגבלת השימוש בכל מתקן. עליכם לזכור כי ישנה כמות מקסימלית של ילדים בכל מתקן, אסור לחרוג ממנה. כמו כן, עליכם להקפיד שלא להכניס אל המתקנים אוכל, שתייה, חפצים חדים, נבקש את הילדים לחלוץ נעליים ולהסיר אביזרי שיער ומשקפיים העלולים לגרום לפציעות. בכדי למנוע עומס של ילדים ותורים לצד המתקנים כדאי להתאים בין כמות המתנפחים לבין כמות הילדים.
 


חבילות בת\בר מצווה לבריכה
החל מ 1500ש"ח 


 לחצו להמלצות ופירגונים 

להצעת מחיר:

 050-9066676logo בניית אתרים